top of page
Sven Jablonski_MindUp Systems.jpg

Tere!

Minu nimi on Sven Jablonski ja mina vastutan MindUp Systems juhtimise, professionaalsuse ning pideva arengu eest. Kuna soovin ka ise areneda ja kriisiteemad on minu kirg, siis väga palju tööd teen ka ma ise. Suuresti näedki sa mind enda ees, kuid taustal teevad paljud inimesed oma erialast tööd ja aitavad minul pakkuda sinule alati parimat teenust.

Aitäh, et valid MindUp Systems OÜ oma partneriks kriisideks valmistumise raskel teel.

TÄIELIK PROFESSIONAALSUS

Me õpime igal võimalusel. Teadlastelt ja oma kogemustest. Nii oma kui teiste vigadest. Teeme iga kuu ülevaateid, mida ja kuidas saaks teha paremini. Meie eesmärk on teid kõiki nii hästi tunda, nagu me oleks osa teist.

MAKSIMAALNE ANDMETE KAITSE

Kõige tundlikumad tööd teeme me arvutiga, millelt on eemaldatud interneti võimalus. Kasutame vaid turvalisi ja kontrollitud USB pulkasid ning vähemtundlikke saadame vajadusel krüpteeritult. Sinu andme kaitse ja kõik muu, mida me saame töö käigus teada, on meile nii püha, et omavahel jagame vaid seda infot, mis on teisele töö tegemiseks vajalik eeldusel, et seda lubab konfidentsiaalsusleping

TINGIMUSTETA DISKREETSUS

Sinu andmed ja kõik, mida sa teed, on meile nii püha, et isegi omavahel jagame vaid seda infot sellisel tasemel, mis on teisele oma töö tegemiseks vajalik. Me kustutame kõik alusandmed kohe, kui töö on valmis ja vastu võetud.Meile ei pea meelde tuletama, et kõik, mis on meie vahel, see meie vahele ka jääb 

Kui sa teed koostööd MindUp Systemsiga, siis sa võid olla kindel, et me:

OLEME SINU TURVAVÕRK

Sa võid alati meie peale loota, 24/7. Kriiside ajal ja nendeks valmistumisel. Me aitame sul valmistuda, viia ellu kohustused kõige mõistlikumal moel nii, et see arvestaks sinu asutuse olemasolevaid võimekusi.

LÕPETAME KAOSE

Senine kriisiseks valmistumise korraldus muutub uue tsiviilkriisiseks valmistumise ja riigikaitseseaduse rakendumisel 180 kraadi. Paljudel on äkki kohustused, mis tuleb täita, kuid kuidas täita, seda teadmist pole. Meie teeme sulle asjad lihtsalt ja mõislikult selgeks ning aitame kohustused ellu viia. 

TEEME ASJAD LIHTSAKS

Me ei ole siin selleks, et teha asju keeruliselt lihtsalt selleks, et näidata end professionaalidena. Me teeme asjad võimalikult lihtsaks selleks, et teemaväline inimene saaks aru, mis on tema roll. AInult kõik koos saavutame oma eesmärgid.

OLEME OSA SINU MEESKONNAST

Me teeme su asutuse endale põhjalikult selgeks. Ei ole vahet, kas sa pead vastu seisma mõnele kriisiolukorrale või tahad protsesse lihtsustada, meie aitame sul saavutada olemasolevate ressurssidega maksimaalse tulemuse. Me lubame, et oleme ainus telefonikõne, mille sa pead tegema.

Writing on Computer

SAADA KIRI JA LEPIME KOKKU TASUTA KOHTUMINE

Lepime kokku kohtumise, et saaksime rohkem rääkida sinu muredest, soovidest, strateegiatest, ning kuidas MindUp sind aidata saab.

Implementation Planning

MEIE KOOSTAME SULLE PARIMA LAHENDUSE

Meie meeskond koostab sinu asutuse eripärasid ja ressursside silmas pidades parima lahenduse koos sinu asutuse võtmeinimestega

Cheers

NAUDI PROTSESSI

Me viime koos sinu inimestega tegevused ellu ning tagame sulle pideva ülevaate protsessist ning tulemustest.

bottom of page