top of page

Meist

Riskijuhtimine, kriisijuhtimine, toimepidevus
Koos. Diskreetselt. Arukalt.

MindUp Systems on kriisijuhtimise ja toimepidevuse tõstmisega tegelev ettevõte, mis pakub lihtsaid, kiireid ja tõhusaid lahendusi ettevõtetele ja organisatsioonidele erinevate kriiside, sh loodusõnnetuste, tervisekriiside ja elutähtsate teenuste katkemise korral.

Meie eesmärk on aidata klientidel paremini valmistuda ja reageerida kriisidele, tagades nende töötajate ja vara turvalisuse ning tegevuse jätkumise.

Kuigi ettevõte on asutatud alles 2019 aastal, oleme me kriisijuhtimise ja toimepidevuse valdkonnas töötanud aastast 2006. Meil on nii teoreetiline taust (sh Euroopa Liidu Elanikkonnakaitse ekspertprogramm ja edasijõudnutele mõeldud programm) ja praktiline kogemus, kuid me teeme igapäevaselt palju tööd, et end pidevalt muutuva maailmaga kursis hoida. Viimasel ajal oleme suurendanud oma fookust tarneahelatele ja toiduainete tootmise ning edasimüümise ja põllumajanduse suunas tervikuna.

JUHTMÕTE

FOOKUS

MISSIOON

Stressivaba vastupanu ja talumine

Inimene, omavalitsus, alternatiivid olulisele

Pakkuda tõhusat kriisijuhtimise ja toimepidevuse nõustamist eesmärgiga  muuta ühiskond vastupidavamaks ning samal ajal edendada jätkusuutlikkust. Me panustame selleks, et kujundada turvaline ja säästev tulevik, kus kriisid ei ohusta edasist kasvu ega keskkonna heaolu.

VISIOON

Olla tunnustatud kui juhtiv kriisijuhtimise ja jätkusuutlikkuse ekspertide meeskond, kes loob lihtsaid ja vahel teistsuguseid lahendusi ja aitab kujundada maailma, kus kriisideks valmisolek ja jätkusuutlikkus käivad käsikäes tavapärase elurütmiga. 

VÄÄRTUSED

Kliendikesksus: Oleme pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ja neile parimate lahenduste pakkumisele.

Jätkusuutlikkus: Töötame selle nimel, et vähendada keskkonnamõju ja edendada sotsiaalset vastutust nii oma tegevuses kui ka klientide juures.

Innovatsioon: Oleme avatud uutele ideedele ja tehnoloogiatele, et paremini teenindada klientide kriisijuhtimise ja jätkusuutlikkuse vajadusi.

Koostöö: Usume, et koostöö ja partnerlused toovad kaasa parimad tulemused nii meie klientidele kui ka ühiskonnale laiemalt.

Eetilisus: Oleme kohustunud tegutsema ausalt, eetiliselt ja vastutustundlikult ning järgima kõrgeid eetilisi standardeid.

bottom of page