top of page

Privaatsus ja Vastutus kodulehele mindupsystems.com Päikeseenergia osale

Vastutus

Minu veebileht on AINULT informeeriva eesmärgiga. Inimesed, kasutage kainet mõistust. Ma ei vastuta selle  eest, kui sa ei täida seadust või kohalikku seadust, regulatsioone ja ohutusnorme. Enne, kui teed, tee omale põhiasjad selgeks. Elekter tapab ja kui sa oled rumal või "kõva mees", siis prindi omale kohe välja Darwini diplom ja aitäh genofondi parandamise eest. Elekter on kainelt mõtlevale ja rahulikule inimesele. See leht ei anna mingeid lubadusi, mis on seotud ohutuse ja täpsusega, kuna need võivad pidevalt ajas muutuda. Lisaks õpime ka meie. Ma rangelt soovitan võtta ühendust professionaaliga, kui teed midagi elektriga. Kui sa oled tuulepea või ei tunne end kindlalt, palun pöördu professionaali poole.

 


Privaatsuspoliitika

Ma ei jaga sinu kohta käivat infot MITTE KUNAGI. Ma ei vaja mingit infot, kuid mul on google ja wix platvormi analüütika lehed, kus mulle näidatakse, milliseid kanaleid kasutades inimesed leiavad tee minu kodulehele, millisel kodulehel nad enim on, kui kaua nad on, jne. Kui sa sisestad oma info päringu saatmiseks või registreerimiseks, siis see on väga tore, kuid ma ei jaga neid mitte kunagi ja ma ei kasuta neid ka reklaami eesmärgil. Kui sa oled registreerunud, siis sa saad aegajalt teateid, kui ma olen teinud uue posituse. See pole minu teadlik tegevus, see on protsess. See lehekülg on inimeste aitamiseks. Põhimõtteliselt ja tehniliselt ma ei müü midagi, kuid ma kasutan koostöö programme erinevate lehekülgedega, mis müüvad. Kõik lingid, mis lähevad aliexpress.com lehele on koostöö lingid. See aitab mul makse maksta. Aitäh, et lugesid ja süvenesid.Koostöö programmi info

Sven Jablonski ja Mindup Systems OÜ (mindupsystems.com) teeb koostööd ja osaleb Alibaba Group (Aliexpress.com) koostöö programmis, mis on mõeldud selleks, et pakkida kodulehele võimlaust reklaami pealt teenida läbi selle, et reklaamitakse Aliexpressi ja lingitakse nende toodetele.
 

Ma teenin väikest vahendustasu, kui sa ostad läbi nende linkide mingit toodet.
 

bottom of page