PROFESSIONAALSED TEENUSED

Personaalsed teenused

Kõik asutused ja ettevõtted on erinevad, neil on erinevad ärimudelid, eesmärgid, ressursid. Läheneme igale ettevõttele ja asutusele erinevalt ka sellepärast, et igal asutusel on erinev riskijuhtimise ja kriisijuhtimise tase ning mudel. Mõni tahab vaid lihtsat ja võimalikult bürokraatiavaba süsteemi, mõnel on mitmedimensionaalne süsteem läbi erinevate tasemete ja allüksuste. Mõni tahab vaid kriisiõppust, mõni süsteemi hindamist, mõni metoodikat. Meie saame seda pakkuda.

Kõige lihtsam on, et sa ütled meile, mida sa tahad saavutada, mis sul juba olemas on ning edasise teeme meie. Hindame su valmisolekut lähtuvalt su eesmärkidele ja teeme ettepanekud muutmiseks.

Ekspertiis

Meie riskijuhtimise, kriisijuhtimise ja toimepidevuse meeskonnal on üle 15. aasta kogemusi. Teeme igapäevaselt tööd, et tuua teieni kõige asjakohasem ja ajakohasem teenus, lisaks mõtleme kastist välja. Me tugineme teadustöödele, piisavalt headele praktikatele (good-enough-practice) ja erinevate kriiside lahendamise läbikukkumiste põhjustele.

 

Eesmärk on pidev areng. Nii, nagu me tegime eile, me kindlasti ei tee homme. Iga kriis, iga loetud paber või töö annab lisainfot, et järgmine teha paremini.

Mõju

Meie saavutame su asutuse eesmärgid, sest töötame koos sinu meeskonnaga alates eesmärkide sõnastamisest kuni maandamismeetmete välja töötamise ja riskide jälgimise süsteemiga. Koos suudame olla valmis kõigeks.

Riskide tundmine hoiab kokku raha, sest ära jäävad kõhutunde pealt tehtavad tegevused. On kindlasti valdkondi, kus infot pole piisavalt, kuid alati saab läbi viija testimised. Kulutades 100, kuid hoides ära 10000 on samuti investeering. Igal tasemel peab toimuma riskide esmane kaardistus alates protsessijuhtidest kuni juhtkonnani. See tagab kõige suurema mõju sinu asutusele. 

Ainult koos saame täita sinu eesmärgid.

Miks meie?

TÄIELIK TURVALISUS JA PRIVAATSUS

Kõik sinu saladused on kaitstud. Me käsitleme tundlikke materjale arvutis, kus puudub internetivõimekus - ei saa ei wifit ega juhet. Ei mingeid pilvi. Kui töö on tehtud, siis rändab see eraldi mälupulgal seifi. Iga teatud aja tagant teeme süsteemide värskenduse, kuid siis on arvuti tühi ja kaitstud tulemüüriga.

ME TUNNEME RISKE

Me töötame riskidega igapäevaselt. Me näeme riske, mida teised ei näe. Me teame, kuidas riskid mõjutavad sinu asutust nii otseselt kui kaudselt.

24/7 NÕU JA JÕUDU

Meie telefon on 24/7 sulle kättesaadav. Helista ja me aitame. Vajadusel tuleme kohale ja osaleme kriisikoosolekutel.