MindUp Systems muutub praktilisemaks ja inimesekesksemaks


Olen seni olnud rohkem asutuste ja ettevõtete põhine, kuid olen otsustanud hakata rohkem tähelepanu pöörama inimestele üksikisiku tasandil, sest neil on abi kõige enam vaja.


Edaspidi hakkan rohkem tegema kuidas-ise-teha videodele, annan soovitusi ning teen katseid. Ettevõtted ja asutused saavad jätkuvalt mu teadmisi ja oskusi tellida ning jätkuvalt jään professionaalseks.


See otsus on tulnud iseenesest ja puhtalt suure huvi ning uudishimu tõttu. Lisaks muidugi ka praegune ja tulevane üüratu elektri hind.


Seega keskendun kahele eraldi valdkonnale:

1) kuidas vähendada sõltuvust elutähtsatest teenustest?

2) kuidas kasutada ja märgata seda, mis meil juba olemas on ning kuidas see enda heaks tööle panna.


Näiteks on meil olemas auto, millel on tihti 75A generaator, mis toidab auto elektrisüsteemi ja laeb akut. Enamuse ajast see seisab ja seda ka kriiside ajal. Samas on see energiaallikas, mida saab kasutada niikaua, kui on olemas paagis kütus. Seega minu huvi on, et mida, kuidas ja kui palju sellest saaks kasutada ära näiteks kasuliku energia toomiseks.


Lisaks hakkan ise üle minema off-grid päikese- ning tuuleenergiale ja kõik minu vabad tunnid lähevad selle maailma tundma õppimisele. Mul on suur huvi ja tahe seda teiega jagada.


Mida, kuidas ja kui palju auto energiast saaks kasutada ära meile kasuliku energia toomiseks

Varsti saan kätte ka paremad võimalused videosid teha. Loodan, et ka oskused hakkavad millalgi järele jõudma.


Meil on olemas väga palju. Me lihtsalt ei oska märgata.


Seega hakka mu jälgijaks ja ma jagan sinuga kõike.