top of page

Päikeseenergia

Seinast tuleva elektrienergia kadumine on tänapäeval kõikide jamade ema, sest kõik olulised teenused katkevad. Sa ei saa teha süüa, keeta vett, saada sooja, ennast pesta. Samas ei ole sul vaja võrgust tulevat elektrit selleks, et sooja saada, süüa teha või vett keeta. Lisaks saad sa elektri ka ise toota. 

 

Lihtsam on kasutada generaatorit, kuid see vajab kütust, määrdeaineid, puhkepause, hooldust, pikendusjuhtmeid. 

Lihtsam viis on kasutada tuulr või päikest, kuid see on kindlasti kallim, sest energia salvestamiseks vajalik tehnoloogia ehk akud on veel kallid.

Kuid arvesta - mitte mingit mõtet ei ole rääkida tasuvusajast, sest küsimus on toimepidevuses. Võrguelekter võib ju olla ka tasuta, kuid kui seda ei ole, siis seda ei ole. Päike ja tuul on peaagu alati olemas (päikest november - veebruar vähe), tuult on rannikul alati olemas, kohati isegi liiga palju. 

Samas nagu ma ütlesin - sa ei vaja elektrit selleks, et saada sooja, teha süüa või keeta vett. Sa saad seda alati teha õues lõkke peal. Samuti saad sa hädasid teha õues.

 

Ära unusta autot - see on su generaator, soojendaja, raadio, akulaadija, mobiilsuse tagaja, evakuatsioonivahend

24V 3500W HÜBRIIDSÜSTEEMI JOONIS

See on juba midagi. See on tõsiselt võetav süsteem, millega toidad ära juba väga palju oma kodutehnikast. Tegemist on hübriidiga. See tähendab, et kui sul on võrguenergia samuti olemas, siis kui akus on voolu vähe, siis süsteem automaatselt lülitab end võrguenergiale.

3500W 24V off-grid süsteem suvilasse.JPG

SOOVITUS!!! KORTERIÜHISTUTELE SOOJASÕLME TOIMEPIDEVUSE TAGAMISEKS.

Erakordselt võimekas 24v päikeseenergiasüsteem suvilasse, saunamajja, korterisse, majja või ka korteriühistule keskküttepumba toimepidevuse tagamiseks.

Sisaldab:

- hübriidinverter (24V, 3500W puhassiinusinverter, AC sisend, 100A MPPT, sisene AC laadija)

- 24V 5kW Lifepo4 akupank x2

- kuni 5000W päikesepaneele

- DC kaitseplokk

- kaablid

- kaitsmed

48V 6200W hübriidsüsteem

See on juba midagi. See on tõsiselt võetav süsteem, millega toidad ära juba väga suure osa oma tarbijatest. Tegemist on hübriidiga. See tähendab, et kui sul on võrguenergia samuti olemas, siis kui akus on voolu vähe, siis süsteem automaatselt lülitab end võrguenergiale.

3500W 24V off-grid süsteem suvilasse.JPG

SOOVITUS!!! KORTERIÜHISTUTELE SOOJASÕLME TOIMEPIDEVUSE TAGAMISEKS. VÕIMALIK ÜLEJÄÄK KA VÕRKU MÜÜA!!! 

SAMUTI STAABIRUUMI TOIMEPIDEVUSE TAGAMISEKS.

Erakordselt võimekas 48v 6200W päikeseenergiasüsteem suvilasse, saunamajja, korterisse, majja või ka korteriühistule keskkütte- ja veepumba toimepidevuse tagamiseks. 

Sisaldab:

- hübriidinverter (48V, 6200W puhassiinusinverter, AC sisend, 120A MPPT+AC laadija, GRID-TIE võimekus)

- 48V 10kW Lifepo4 akupank 

- kuni 5000W päikesepaneele

- kaablid

- kaitsmed

bottom of page